Tarvitsetko henkilökohtaista apua? Ole meihin yhteydessä, autamme mielellämme ?

Tutustu tiimiimme!

Myynti:

Henrik Viitanen

Sales Director, Partner

+358 45 1322 499
henrik@leadcatch.com

Julius Sciarra

Account Manager

+358 50 5234 062
julius@leadcatch.com

Madeleine Jalava

Account Manager

+358 45 7870 7538
madeleine@leadcatch.com

Markku Pajarinen

Senior Consultant

+358 40 0978 434
markku@leadcatch.com

Mika Siponen

Account Manager, Partner

+358 50 0870 013
mika@leadcatch.com

Sami Harjunkoski

Account Manager, Partner

+358 40 5279 895
sami.harjunkoski@leadcatch.com

Sami Österberg

Account Manager, Partner

+358 40 8402 856
sami@leadcatch.com

Sophia Sironen

Account Manager

+358 45 1807 798
sophia@leadcatch.com

Henrik Johansson

Account Manager

+358 40 5022 605
henrik.johansson@leadcatch.com

Gregory Jalava

Account Manager

+358 45 7877 9918
gregory@leadcatch.com

Mikko Happonen

Account Manager

+358 50 3396 045
mikko@leadcatch.com

Teemu Ilola

Account Manager

+358 40 0214 222
teemu@leadcatch.com

Aksu Piispa

Account Manager

+358 40 0816 660
aksu@leadcatch.com

Daniel Währn

Account Manager

+358 50 4433 911
daniel@leadcatch.com

Josef Rissanen

Account Manager

+358 41 5019 331
josef@leadcatch.com

Liittyisitkö joukkoomme?
Ole yhteydessä:

Account Manager
FIN/SWE

+358 45 1322 499
Contact: henrik@leadcatch.com

CUSTOMER SUCCESS:

Kira Åkerblom

Customer Success Director

+358 44 5590 231
kira@leadcatch.com

Susanna Rantonen

Onboarding & Customer Success Director

+358 45 1807 738
susanna@leadcatch.com

Liittyisitkö joukkoomme?
Ole yhteydessä:

Customer Success
FIN/SWE

Contact: susanna@leadcatch.com

Janna Lehtola

Customer Success Manager

+358 40 1634 656
janna@leadcatch.com

Muut vähemmän tärkeät työntekijämme:

Mikael da Costa

CEO

+358 45 2625 977
mikael@leadcatch.com

Santtu Kottila

Director, Marketing & Partnerships

+358 40 1843 287
santtu@leadcatch.com